Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy sárgás...

Mitől lehet az, hogy sárgás barna folyásom van?

Figyelt kérdés
Nem minden nap,és nem sok.7 hetes kismama vagyok.Tegnap azt mondta a doki,hogy jó a szívhang.Ma egy kicsit szurkál a hasam alja,de nem nagyon.Mi lehet a gond?
2008. júl. 1. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A szurkalas normalis, meg az is ha belenyilal a hasad. Ugyanis ez a mehed novese es a szalagok nyulasa miatt van. Viszont a barnassarga folyas mar gond lehet. Nekem is volt ilyesmi 19 hetesen csak az enyem rozsaszines sarga volt. Egybol dokihoz mentem es o fertotlenito kupot irt fel. A rozsaszin elmult de a sargas megmaradt igy majd 2 nap mulva megmondja hogy mi a teendo. En azt javaslom keresd fel a folyas miatt a dokit. Ilyenkor nem jo osszeszedni valami fertozest! Egybol kezelni kell!


21 hetes kismami

2008. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet amiatt is, hogy a hormonjaid dolgoznak, lehet amiatt is, hogy esetleg szeretkeztetek mostanság (nekem másnap volt), vagy amiatt, hogy a szervezeted még tudja, hogy mikor kellene mensidnek lennie és azért jelez.. Sok oka lehet, a hasszurkálás mindenesetre nem jó jel, de ha csak enyhe és csak pillanatokra szurkál bele az nem baj! Ha tartós lesz a barnázás, vagy egyre erősödik, a görcsökkel együtt, akkor mindenképp fordulj orvoshoz! Boldog babavárást! :)
2008. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Voltam már dokinál vele,mivel 3 hete van ez nálam,azt mondta,hogy pihenjek,ne idegeskedjek,csak akkor,ha vérzek.
2008. júl. 1. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza is van az orvosnak! Nem szabad idegeskedni, azzal ártasz a legtöbbet a babának, meg magadnak is! Ha hazaérsz a munkából, pihenj le, polcold fel a lábad.. Olvasgass, vagy nézz tévét, ez úgyis az az időszak, mikor majd leragadnak a szemeid egész nap.. Már ha vannak ilyen tüneteid :), én egész nap aludtam volna a 7-8. hétben :)

Nyugalom! Ez a legfontosabb! Simogasd a hasad és beszélj a babádhoz, hogy minden rendben lesz :)

2008. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!