Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes leszek pár nap múlva!...

11hetes leszek pár nap múlva! Az normális, ha egyik nap van étvágyam, másik nap pedig nincs!? Igaz ritka, de érdekelne! Eddig nem voltam hányingeres, most az is elérkezett, ez miért van? Nem forditva kelett vna lenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

é most már igaz tul lépek a 11héten,de nálam szinte az 5. hét óta iszonyat hányingerem van,fáj a gyomrom,puffadás,görcsölök stb...

és igen,normális,nálam is van,meg volt is ilyen,hogy egyik nap folyton eszek-van étvágyam,másik nap meg szinte semmit-nincs étvágyam.és teljesen rendben van a hányinger is,pár hét mulva elmulik teljesen(ha minden igaz) :)

boldog babavárást!

2009. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már az eleje óta így van, szinte semmi nem esik jól, és sűrűn volt hányingerem is, most ugyan nincs hányingerem, de kevés kaja esik jól!
2009. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11+6 hetes vagyok és nekem is egyik napom ilyen, a másik olyan. Függetlenül bmitől!
2009. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!