Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék iker rácsoságyat...

Hol tudnék iker rácsoságyat venni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Nézelődtem a neten, de nem nagyon találtam megfelelő helyet! Tudtok segíteni?
2008. jún. 30. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik bababoltban megkérdezheted, mert nálunk azt csak rendelésre hoznak, de ha jó a használt is akkor még a neten is találhatsz.
2008. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
közben jött a kommented, akkor net kilőve, szerintem nyugodtan tedd fel a kérdést egy bababoltba, lehet nálatok is csak rendelésre hoznak.
2008. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az lesz valszeg! Szép napot!
2008. jún. 30. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Meggondolandó az iker ágy. Kolléganóm unokái egy ágyban kezdték, de végül "szét kellett őket szedni", mert az egyik baba folyton piszkálta a másikat, nem hagyta aludni. Persze ez nem jelenti azt, hogy a te babáid is ilyenek lesznek. Előbb érdemes lenne ikres anyukákkal beszélni, de lehetőleg többel, hogy nekik mi a véleményük. Lehet, hogy az a jobb megoldás, hogy két normál kiságyat tolsz egymás mellé..így láthatják egymást, meg is érinthetik egymást, de szükség esetén szét lehet tolni őket.
2008. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ikerlányaim egy kiságyban kezdték (teljesen normál egyszerű kiságy(, ebben fejtől - lábtól feküdtek fél éves korukig. Pontosan tudtam, hogy akkor fogom szétválasztani őket, ha már nem férnek el, ill. zavarják egymást. Nos ez nálunk fél éves korukra következett be. Ekkor vettünk egy másik kiságyat, és egymástól kb 80 centire, egymással szemben vannak. Reggel ébredés után még 1 - 1.5 órát elvannak, mert látják egymáűst, "beszélgetnek", úgyhogy nincs szükségük azonnal rám, a boltot, postát is megjárom!
2008. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!