Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap aludtam, csak enni...

Egész nap aludtam, csak enni keltem fel. Normális ez így? 36 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy! ilyenkor minden normális, ami egyébként nem az! Viszont ha én nem kelek fel csak fekszem, akkor hiába aludtam akár tíz órát annál fáradtabb vagyok ezt vettem észre.., de ha jól esik akkor pihenj sokat, majd lesz úgyis lóti-futi- sok boldogságot.
2008. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen. Én az utolsó hetekben állandóan fáradt voltam. Időnként olyan lustának éreztem magam, hogy szinte csak egész nap feküdtem. Hidd el ez teljesen normális, s a nagy meleg méginkább bágyadttá tesz. Addig pihenj amig még "együtt fürdesz a babával" mert ha már kint lesz úgyis ő diktálja a tempót. Én 17 nappal korábban meg is szültem. Te sem tudhatod mennyi időd van még!

3,5 hónapos baba anyukája

2008. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként én is fáradtabb vagyok a még több alvástól, de olyan jól esik...:)
2008. jún. 30. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
ma én is fekszem egész nap pedig 8hetes vagyok
2008. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem sokat másztam ki az ágyból, csak pisilni mert az mindig kell. :)

36 terhes kismama

2008. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is ma csak fekszem,eszem,iszom, és a wc-re járok...annyit csináltam össz-vissz h elmosogattam...

36 hetes kismama

2008. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abszolút normális, én legszívesebben a terhességem eleje óta az ágyhoz ragadnék:) Használd ki ezt a pár napot / hetet, amíg még nyugodtan alhatsz:D
2008. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó,hogy nem csak én lettem ilyen "lusti"!:)Nálam csütörtök óta tart ez.Máskor is volt 1-2 napom ilyen,de nem ennyi ideig tartott.41 hetes kismama
2008. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!