Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek, hogy fiam vagy...

Tippelnétek, hogy fiam vagy lányom lesz a tünetekből?

Figyelt kérdés
sziasztok.Még csak 14 hetes vagyok,de nagyon szeretném tudni a nemét a kicsimnek.Nekem már a nemvárt előtt kezdődtek az émelygések,amik a 8.héttől a 11.hétig hányással folytatódtak,aztán a hányást felváltotta a derékfájás,és a fejfájás ami a mai napig is tart.Terhességem elején gyümölcsöt ettem kg számra,most ez abba maradt és most a tej,illetve a mag megy a legjobban.Ami az egész terhességem végig kíséri az az,hogy minden egyes nap sírok valamin.A pocakom már lászik szépen!Ti mit tippelnétek?
2013. aug. 19. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a "tunetekbol" nem lehet megmondani! 2lanyom van soha nem voltam rosszul, nem voltam kivanos, se fej se derekfajas nem volt! Ez nemjjelenti, hogy fiú mert édesanyám velem pl az egész terhesseget végig hanyta az utolsó pillanatig! De ha tippelni kell akkor azt mondabam fiú!:-) Boldog és könnyű babavarast kívánok!
2013. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján tippeljünk :-) ??? Négy gyermekem van, mindegyikkel azonos tüneteim voltak, az elején émelyegtem, a paradicsomot és a kefirt imádtam, a csokira rá sem tudtam nézni. Aztán lett két fiú és két lány :-). Ha 14 hetes vagy, szerintem hagyatkozz inkább az uh-ra, ha szerencséd van, 4 hét múlva már tudni fogod, hogy milyen csöppség lakik a pocakodban! Boldog babavárást :-)!
2013. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a "tunetekbol" nem lehet megmondani! 2lanyom van soha nem voltam rosszul, nem voltam kivanos, se fej se derekfajas nem volt! Ez nemjjelenti, hogy fiú mert édesanyám velem pl az egész terhesseget végig hanyta az utolsó pillanatig! De ha tippelni kell akkor azt mondabam fiú!:-) Boldog és könnyű babavarast kívánok!
2013. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Tudom,hogy a tünetekből nehéz,de gondoltam megkérdezem mi a véleményetek.Annyira szeretnénk kislányt,és végre rózsaszínt vásárolni,de még várat magára.Én édességet a gyümölcs habzsolós korszakom után eszegettem,most rám sem tudok nézni a gyümölcsre,tojásra végképp nem:/ a mellbimbó minden terhesség alatt ugyanolyanra változik?
2013. aug. 19. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk 2 kisfiunk van, egyszersem hánytam,soha nem voltam hányingeres. a fejem az fájt az elején, én is ittam a tejet literszámra.
2013. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú, de csak azért gondolom így, mert ennyire kislányt szeretnél, minden ismerősöknek a másik nem jött be mint amire nagyon vágyott :D írd majd meg ha kiderül, kiváncsi vagyok :)
2013. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem 50-50 %
2013. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megírom köszönöm:) a családban szinte csak fiúk vannak így nagy valószínűséggel fiú:)
2013. aug. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!