Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok elméleti...

7 hetes terhes vagyok elméletileg.16 mmes petezsákot látott a doki. Ha nem lenne benne baba, akkor a terhességi tüneteknek nem kellene csökkennie?

Figyelt kérdés
Jövõ hètre hìvott vissza a doki kontrollra, hogy làt e többet. Szerintem lesz a petezsàkban baba, mert tegnap òta a hànyinger gyötör, spinte többet a tünetem, mint a doki vizsgâlata elôtt. Ha elhalt terhessèg lenne, akkor a terhes tüneteknek mikor kellene múlnia?
2013. aug. 19. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

A tüneteket a hcg hormon okozza, az pedig még egy vetélés után is kimutatható rövid ideig a szervezetből (-> vetélés után is pozitív a teszt pár napig).

2013. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen 13 mm volt a petezsák és sajnos el is vetéltem,mivel nem fejlödött... Remélem Nálad nem így lesz!Nagyon szorítok!!! :) Majd írd meg hogy mi lett veled.
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a 7héten is csak petezsákot láttak, ami nott, sot a hcg-m is naprol napra emelkedett. nem volt baba végul is akkor. tavaly. doki szerint csak ido kerdese volt hogy mikor kezdett volna osszeesni a petezsák. sajna en 8 héten a mutoben végeztem, de azota most 9hetes vagyok és minden rendben eddig. a tuneteket nem tudom akkor sem volt semmi extra és most sincs semmi. erre nem lehet adni. sok sikert!
2013. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia..nekem 6+0 hetesen volt 17mm petezsák benne 2mm embrió. Vagy 1héttel,plusz pár nappal később fogant(tehát csak 5+valamennyi hetes vagy),vagy ez egy elhalt terhesség.Mindenesetre 7hetesen ez így nagyon nem jó :(


13 hkm

2013. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt, a petezsák nőtt kb 24 mm-ig a 7. héten,de még szikhólyag sem volt benne, végül 8 hetesen mütét. :( Tüneteim végig megvoltak, tulajdonképpen minden fejlődött rendesen, a méhem is nőtt, csak a baba nem volt a petezsákban. De ne add fel, én végig reménykedtem, és biztam valami csodában, pocsék szilveszterem volt. Vannak olyan esetek, amikor aztán végül mégis elkezdett fejlődni a baba a petezsákban.
2013. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy mi volt az orvosnál? Nagyon aggódtam értetek. Persze, ha rossz dolog történt és nem akarsz beszélni, megértem. Ha van kedved, írj kérlek!
2013. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam több orvosnàl is, konkrètan 4nèl, s a tegnap esti vizsgàlaton a petezsák mèrete se volt szabàlyos, a diagnózis missed ab. Megbeszèltem szept 3ra mûtètet. Mikor hazaèrtem, akkor a fèrjem azt mondta, ha biztos a diagnózis, akkor csinàljuk mihamarabb, mert ebbe megyek tönkre. Úgyhogy ma volt a mûtèt. Vège lett a babàsodàsomnak.
2013. aug. 30. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hatos vagyok. Csak most olvastam mi történt. Nagyon sajnálom. Remélem minél hamarabb megfogan a baba! Sok kitartást kívánok neked és nagyon drukkolok!
2013. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!