Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, es a...

5 hetes terhes vagyok, es a mellem egyaltalan nem faj, csak a mellbimbom egy picit. Ez baj?

Figyelt kérdés
Mert mindenki azt irja, hogy mennyire faj a melle, nekem pedig nem, es kezdem azt hinni, hogy valami baj van... Elore is koszi a valaszokat!
2008. jún. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is csak a mellbimbóm érzékeny, de ahhoz nem lehet hozzáérni. Más tünetem nincs
2008. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nyugi nekem pont így kezdődött, hiába gyöntöltem, nem fájt a mellem, de a mellbimbómhoz szinte hozzá sem lehetett érni.

12 hetes

2008. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem a mellbimbom se nagyon erzekeny,hozza lehet erni Kb. mint menstruacio elott. Csak annyit vettem eszre, hogy szeretkezeskor eleg ha csak egy pillanatra vegig simitja a ferjem, rogton a csucsra jutok... :)
2008. jún. 30. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az 5. héten nekem sem volt semmi bajom. És ahogy itt olvasom, sok másnak sem. Kívánom, h ne is legyen, de úgy tudom, ritkán tünetmentes a várandósság. De persze kibírható :D Általában picivel később jönnek a tünetek-saját tapasztalat...
2008. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nkem az elsö kettö terheségem teljesen tünetmentes volt se hányinger se cici fájás örülj neki hogy igy vagy,mert most várom a harmadikat és kegyetlen ez a fáradtság föleg ma fekszem egész nap
2008. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem se ájt a mellem, sőt az egész terhesség teljesen problémamentes volt. Se hányinger, se hányás, kívánós se voltam. Beutaztam " a fél világot" terhesen, csak az utolsó két hétben dagadt a lábam.

Mindannyiótoknak ilyen kellemes várandósságot kívánok!

(az én picim már 16 hetes és teljesen egészséges, vidám baba)

2008. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!