Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismaminál kevés...

14 hetes kismaminál kevés vastagabb, citromsárga szagtalan váladék a vécézés utáni törülközéskor, mit jelenthet, mire utalhat?

Figyelt kérdés
3-án megyek csak a dokihoz.
2009. okt. 28. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sárga folyásom, és nekem kitenyészett a gomba egyik ritka fajtája + a streptococcus baktérium. Orvos tud majd neked válaszolni, de nem annyira sürgős, hogy ne várhatna 3-áig. Nekem azt mondta az orvos, hogy ezek most nem ártanak a babának (9 hetes vagyok), hanem a szülés előtt kell odafigyelni rá, mert szülés alatt fertőződhet a baba.
2009. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a citromsárga folyás gombát jelentett. El is kezdtem hazsnálni a Canesten kúpot, de 3 után abbahagytam, gondoltam, kipusztultak... 1hét múlva előjött újra, akkor már minden tünettel, - égés, viszketés, csípő pisi, és 14 db canestent kellett rá elhasználnom, hogy újra önfeledten pisilhessek. :)

Egy kenetvételt megér mindneképp! De baj nem lesz, akkor sem ha írnak rá valamit, a kúp helyileg szívódik fel, a dokim megnyugtatott, hogy akár 1-2 hónapig is szedhetném, nem lenne baj.

9 hetes kismama

2009. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Tudatni fogom a dokival.

Bár most felfázásra gyanakszom. Mert eszembejutott, hogy vasárnap délelőtt a hideg üléstől nagyon fáztam.

2009. okt. 29. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!