Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kis mamik hogy...

39-40 hetes kis mamik hogy vagytok? Én holnapra vagyok kiírva! De nem nagyon érzem hogy kiakarna bújni a baba. Veletek mi a helyzet? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem este fél 12-kor folyt el a magzatvíz, de előtte egész nap semmi előjele nem volt. Reggel keltem, elmentem bevásárolni, aztán kiautóztam anyukámékhoz. Anyával főztünk stb. Szóval nem lehet tudni, hogy nem-e pl. egy óra múlva fogja úgy gondolni a bambínó, hogy indul a nagyvilágba!!! : )
2009. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
türelmetlenül!pénteken leszek 39 de nekem sincs semmi előjel!jól érzem magam kivéve a reggeli dagadást!
2009. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én még csak most töltöttem a 37. hetet, de azt meg akartam tőletek kérdezni, hogy ilyen mindjárt megjön érzésetek nincs? Nekem pár napja elég rendszeresen előjön.

Főleg este amikor lefekszem, akár 8-10 szer is érzem, de nem fáj csak mint amikor éreztem, hogy meg fog jönni. Nektek ilyen nincs?

2009. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!De nekem is van ilyen érzésem kb 37. héttől.
2009. okt. 28. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnapra vagyok kiírva én is. Nekem se semmi......Rosszul birom,inkább mentálisan vagyok kibukva, mindenen sírok, parázok. Leheletfinom görcsök....ennyi.....
2009. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!