Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mert tele a homlokom pattanasa...

Mert tele a homlokom pattanasal terheseg kozben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hormonok miatt.

Fiu lesz?;)

2013. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne fiú? En ugy néztem ki mint ak masodik kamaszkorat éli a lányommal.
2013. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első pillanattól borzalmasan néz ki az arcom. El sem hiszem, hagy valaha még olyan lesz, mint régen.

30 hkm

2013. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egész terhesség alatt szörnyen nézett ki a fejem olyan ragyás lettem. Utáltam tükörbe nézni. Szoptatásnál meg nem csak a fejem hanem a mellkasom és a hátam is olyan lett. Mikor már nem szoptattam múltak el. Ezek mind hormonok! Idővel elmúlik.

Amúgy nem feltétlen jelenti azt h fiú lesz. Nekem lányom lett. Itt vagyok egyből ellenpéldának. KInek h reagál a szervezete a sok hormonra.

2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem nem volt soha ennyi pattanasom mint most, talan egy ketto de most regeteg.

amugy honna tudhatom meg hogy fiam vagy lanyom lesz.?

a pattanas a fiukra jellemzo?

2013. aug. 14. 01:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Nem mondtam hogy fiu lesz hanem kerdeztem. Kerdojel volt a mondatom vegen.

Es csak kivancsisagbol kerdeztem a kerdezotol.

Amugy az ismeroseimnel akik fiut vartak ok voltak pattanasosabbak. De persze nincs semmire garancia. Pusztan kivancsisagbol kerdezrem

2013. aug. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!