Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. A héten...

28 hetes vagyok. A héten szerdán szabályosan elkezdett ömleni a vér belőlem. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
pont az nap kellett is mennem a dokihoz, megvizsgált, megnézte ultrahangon is és azt mondta, hogy semmi baj nincs. Ép volt a méhlepény, ugyanúgy dobog a szíve, és ugyanúgy rugdal, azóta minden rendben van, nem emeltem semmi nehezet. Mitől lehetett, hogy véreztem?
2008. jún. 29. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt szerintem senki nem tudja neked megmondani,de ha a dokid nem talált semmi aggasztót gondolom nincs baj.azért pihenj sokat:)38hetes kismama
2008. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet minden esetben megállapítani a vérzés okát, ha a méhlepényen nem látszik semmi, akkor arra szoktak tippelni, hogy egy kis darab leválhatott és az távozott, vagy esetleg egy régebbi bevérzés ürült ki, ami olyan helyen volt, hogy már ultrahanggal sem megállapítani. Egy dolog biztos: ha nagy gond lenne (meglévő bevérzés, leválás), akkor azt látta volna a doki, biztosan nincs semmi bajod. Tekíntsd ezt úgy, mint egy figyelmeztetést, pihenj még többet és vigyázz nagyon magatokra, de gondolkodj pozitívan!
2008. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!