Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdjünk el vásárolni...

Mikor kezdjünk el vásárolni dolgokat a babának? 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van és lesz is miből vásárolni, akkor ráértek még. Ha viszont kevesebb rávaló van, akkor érdemes apránként már most elkezdeni, hogy ne akkor hirtelen legyen sok kiadás.
2008. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor november közepe- vége felé születik meg?

Szerintem várd meg legalább az őszi cuccokat.

Most tele vannak az üzletek nyári ruhákkal...

Napozóra nem mostanában lesz szükség.:)

Ha kiságyat, ágyneműt, bármit látsz, ami jó vétel, vagy csak beleszeretsz, szerintem lassan már megveheted.

De végül is ráér még az is...

Azért már kezdhetsz nézelődni, hogy ha oda kerül a sor, képben legyél... :)

2008. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! tescoban,50-70 %-al le vannak árazva ababa ruhák, inkább őszies-téliesek,,,,egy hosszu ujju-vastag rugi most 850ft.hosszu ujju felső 250Ft..melegitő naci 2db..450ft....
2008. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
én meg rögtön besárgulok az írígységtől! Én is akarok vásárolni a babának. Csak még a baba nincs sehol :-((
2008. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 16 hetes leszek és a kiságyat mér megvettem mert nagyon jo vétel volt..szerintem jobb apránkét megvenni a cuccokat..egyszerre nagyon megterhelő lehet.:Dboldog babavárást.:D
2008. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En mar felidosen elekedtem, aprankent, igy kisebb a teher havonta a penztarcan.

De meg egy-ket het es kesz vagyok mindennel. Nem akarom a 32-32. het utan mar a vasarolgatast, maszkalast hagyni, mert meleg van es nem is olyan furge az ember. Nem esik jol :)

29 hetes kismami

2008. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!