Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken teszteltem pozitívat....

Pénteken teszteltem pozitívat. Csak 2 hét múlva érdemes dokihoz mennem? Nektek is olyan érzésetek volt mintha nemis lenne ott a babó mert nem érzitek még? Vagy én vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok a babához:-))Ráérsz menni 6.hét után szerintem.Én elmentem a teszt után 3 nappal,és hazaküldött hogy korai,2 hét múlva menjek vissza.6 hetesen már szivhangunk volt:-)Érezni semmit nem éreztem 7.héten kezdett a mellem fájni,meg néha szurkál a hasam.A babát most kezdem "érezni" a lelkemben egyre jobban,ahogy látod mint fejlődik majd az uhn.Nekem először 2mm volt,ma már 43mm és volt kis keze lába.-)))11hetes km.
2009. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmentem másnap, hogy nézze meg és ő is megerősített, nekem kellett, hogy elhiggyem! Gratulálok neked! Sok boldogságot!
2009. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is ráérsz két hét múlva lenni. Hat hetes terhességi kor után szokott szívhang lenni, akkor már minden orvos gratulál biztosan. Előtte valószínűleg még csak petezsákot látna és úgyis visszarendelne. (A barátnőm ment egyébként elmaradt mensi után pár nappal és még idegesebb lett, miután azt a papírt kapta a kezében, hogy x méretű petezsák, szívhang nem látható, szóval ő azt mondta, hogy megbánta, hogy kapkodott.)

Az első babámmal én is hat hetesen voltam először uh-n, a másodikkal csak 13 hetesen, mert külföldön élünk és itt akkor van az első uh. Nah, az tényleg hosszú idő volt, bár mivel 2. babáról volt szó, így már türelmes voltam, mert tudtam, hogy minden rendben lesz.


Tünetek, érzések: nekem egyik terhességnél sem volt semmilyen tünetem. Nem hánytam, nem émelyegtem, nem fájt a fejem, nem fájt a pocakom, csak talán kicsit fáradtabb voltam. Jah, és uh ide, vagy oda, de én is gyakran éreztem úgy egy-egy pillanatra, hogy talán nem is vagyok terhes, pontosabban el is felejtkeztem az állapotomról egészen addig, amíg nem mocorogtak a babák. :-)

2009. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia.én sajnos még a mai napig nem érzem azt h van bebben vki.:(((már alig várom h nőjön a pocim,és elkezdjen mocorigni,mert majd akkor fog bennem igazán tudatosulni h van idebent vki.


11 hetes km

2009. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!