Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a kopogtatás? Hogy kell...

Mi az a kopogtatás? Hogy kell azt csinálniÍ?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam már, de én nem tudom.

Én is úgy szeretnék játszani a drágámmal.

Hétfőn leszek 28 hetes


2008. jún. 28. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Simizd meg a pocid, vagy gyengéden lökdösd meg, de tényleg gyengéden....és ő erre reagálni fog. :D Így kommunikálhatsz vele. 28hetes kismama
2008. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én lökdözhettem a hasam... nem mozdult az :D :D olyan lusta volt :D még uh-n is meg mozgatta egy picit az orvos... nem reagált semmire csak aludt :D most is igy van már 6 hónapos és amikor alszik, egy bombát is felrobbanthatsz mellette nem kel fel :D
2008. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! mikor érzed, h ébren van, finoman, "bekopogsz" hozzá. de valóban finoman, csak még érezhetően. utána visszarúg. nagyon édes, az apukájának ez a fő szórakozása, mióta itt olvastuk és kipróbáltuk :D sok sikert hozzá!
2008. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem válaszol.Sőt tegnap mocorgott én is kopogtattam,ill.nyomkodtam finoman és azóta szinte meg se moccan-akko rmegsértődött és annyi .Egész éjjel kő keméyn volt a pocim ,nem volt jó-nem is fogok ezzel játszani.Most megint éled de csak simizem-nekem erre reagál-bár ő jó baba és ritkán rugdos meg,inkább bökdös.38hetes kismama
2008. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi törpink szereti.Főleg ha nem egy helyen kopogok neki,hanem finoman mind a tíz újjammal "gépelek" a hasamon.Apuka is sokat simizi.Jár a pocimon a keze ha fekszünk szinte egyfolytában.Amikor megáll és csak pihen rajata,akkor pindúrkánk odarúg,vagy kitólja a fenekét a kezéhez,hogy "még".Szóval követelőzni már tud.Ezenkívűl imádja a hangos cuppanós puszikat egymás után.Illetve ha valamit ráteszek a pocimra miközben hanyatt fekszek.Persze csak valami könnyűt.Azt mindig megtáncoltatja.Ott mocorog alatta.Próbálj ki több mindent,valamire a te picikéd is reagálni fog.
2008. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon szeretjük ezt játszani, de én egy mondókát is szoktam hozzá mondani, miközben az ujjaimmal finoman az ütemre "kopogtatok":

"Egy csepp, két csepp, öt csepp meg tíz,

olvad a jégcsap, csepereg a víz."

Úgy gondolom, hogy ez a kis játék, miközben a hangomat is hallja, csak jót tehet, hogy még jobban kötődjünk egymáshoz.

2008. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!