Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet játszani a...

Hogyan lehet játszani a pocakomban lévő babával?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Max beszélhetsz hozzá...
2008. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kopogtatósdit kipróbáltuk, és működik. Eddig ezt sem hallottam, azt hittem, van még hasonló :(. Azért köszi szépen.
2008. jún. 27. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:

A kopogtatósdit én is írtam pár nappal ezelőtt valakinek. Nem is játszadozásnak nevezném, hanem kommunikációnak, mivel neked lehet, hogy játék, de egyetlen magzatodnak inkább kommunikáció.

Hát, kipróbálhatod, hogy melyik zenére hogyan reagál. Vagy mekkorát tud apu kezébe rúgni. Amit gondolsz, az is eljut hozzá, nem csak az, amit beszélsz. Gondolj bele, a szavak jelentését nem tudja, csak a hanghordozást észleli, a hangszínt, meg a mögötte lévő gondolatot, érzést.

Beszélgessetek! ;) ->Lelki köldökzsinór c. könyv

2008. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia mi sokat" dumcsizunk" a lányommal olyan tündéri és az apukáját is nagyon bírja a drágám.Kapcsolatot teremtünk rengeteget beszélek hozzá és ha éber akkor mindig reagál rá hol gyengébben hol erősebben kapok választ a bordáim közé vagy épp ahova
2008. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, h nagyon jó kapcsolatban vagyunk. A 4d-s uh-ra felkészítettem, h legyen kedves és produkálja magát. hát, nem semmi műsort rendezett le. Ez már 3 hete történt, azóta sem csinált ahhoz hasonlót.
2008. jún. 27. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
az én törpim is nagyon cuki volt folyton grimaszolt meg ugrált igaz egyszer be aludt de a doki felrázta a drágát ucsó válaszolo voltam
2008. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget lehet vele játszani. Pl. mikor apa a fülét a hasamra teszi akkor rúg egyett, majd érzemm, hogy teljesen odanyomja valamilyét apa arcához. Aztán helyet változtat és megy utána. Imádja a zenélő dobozt, mindig odahúz amelyik oldalra teszem. Vagy ha a talpiját kidugja, megkapargatom, és akkor négyet ötöt is rugkapál. Cuppantani is lehet arra is biztos reagálni fog. Nagyon sok mindent ki lehet próbálni. Jó játszadozást! 27 hetes kismama
2008. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a beszélgetésre is mindig reagál meg ha valamilyét kidugja és mi elkezdjük masszirozni akkor akár fél órákat is képes kényeztettetni magát a picikénk.


Üdv: 37 hetes kismami

2008. jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, ki fogom próbálni! Minden jót Nektek!
2008. jún. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!