Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akinek volt hematomáj...

Kismamák akinek volt hematomája légyszi segitenétek?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdodott a barnázásom, rohantam dokihoz akkor mindent rendben talalt a babaval. Mondta hogy fekudjek es irt ki Magne B6-ot. Mellete szedek folsavat, Estrofemet és utorgestant már pár hete mivel lombikos vagyok. A kérdésem az lenne hogy ez a barnázgatás hétvégén átment ilyen enyhe vérzésbe, de csak nagyon minimális, csak wc-zés után volt egy napig utána fokozatosan enyhult és ilyen világosbarna minimális lett belole.tegnap tegnapelott már szinte alig volt. tegnap elmentem orvoshoz, azt mondta hogy van egy kis hematoma, pihennem kell egész nap, de a baba mult hettol szepen fejlodott.most vagyok a 6.hét kozepén. Még szivhang nem volt.De ma megint jott ilyen minimális véres barnás folyás. Ez normális? Azt olvastam hogy felszivodik egy ido után. De ha igy kiurul az jobb vagy rosszab? Tudom hogy ha eros a vérzés az veszélyes is lehet, de ha csak igy minimálisan vérzek aztán átmegy barnázásba az jo mivel urul ki a hematoma?Melyik a jobb ha enyhe vérzéssel urul ki vagy ha felszivodik? Amugy a fekvésen kivul lehet még vmit tenni ellene? Már egy hete fekszem, csak enni, furodni wc-re megyek. Bocs hogy ilyen hosszu de be vagyok parazva kicsit.Azt hittem már vége erre ma megint....:(
2013. aug. 1. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt heamatomam, nem lombikos voltam, nekem nem volt vérzés, csak mielőtt ki nem derült mitől van. Utána nem. Feküdnöm kellett, szépen felszívódott. Én sem csinálhattam semmit. Szerintem mindenképpen hívd fel az orvosodat, hogy normális-e.

Legalább megnyugtat.

Majd írj, mi lett!:)

2013. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Liluka81 válasza:
Én is hematomával kezdtem a terhességet és barnázással,ami vissza-vissza tér,nem tudják,miért.A kórházban sem csináltak mást,csak feküdni kellett egy hétig,és felszívódott.Tehát ne izgulj annyira szerintem,bár én is azt teszem,két vetélés után nem vagyok nyugodt.Pihenj tényleg mást nem tudsz tenni.(Nekem is feküdnöm kell,ráadásul oldalt.)
2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem is van egy haematomám,8 hetets vagyok,én is fekszek ,nem erőltethetem meg magam,de ez néha nehéz a hányás miatt,mert az nagyon erőlteti a hasam. én crinon gélt kaptam rá meg nospát.én nem vérek,de az elejétl barnázok,de a baba szépen fejlődik.sok helyen olvastam,hogy szinte mindenkinek elmúlik ez a probléma.
2013. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tegnap csak reggel volt az a picike vérzés egyszer, azota megint ilyen minimalis világosbarna, de csak torlesnel. jovo 7en megyek megint orvoshoz, de most mar oda ahol a lombikot csinaltak. most kell mennem oda kontrollra. majd meglassauk ok mit mondanak. amugy en is fekszek egesz nap.remelem nem fog sokaig tartani mert mar leszakad a derekam.
2013. aug. 2. 10:57
 5/7 A kérdező kommentje:
ha esetleg vki még nézi, azota már voltam 2x orvosnál. 9+1 naposan legutoljára minden rendben volt, már 23mm volt a baba, szivhang is volt. a hematoma merete csokkent. ma vagyok 10 hetes pontosan. ugy néz ki hogy elmult a barnázás már 4 napja.
2013. aug. 24. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,3as vagyok! Örülök,hogy elmúlt a bajod! Nekem is a 9 hét közepén múlt el,azóta ma voltam 12 hetes uh-n ,ahol még mindíg ott volt a haematoma,de a doki szerint az már nem okoz gondot,mert már egy "kövület",majd a szülésnél távozik!

További szép baba várást !

2013. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. igen nekem is még van egy picike, de már nincs barnázás se. remélem már nem is lesz. neked is szép babavárást! :)
2013. aug. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!