Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, de a baba...

19 hetes vagyok, de a baba mérete 16-17 hetesnek felel meg. Már az elején is el lehet számolni? Az orvos szerint a combcsont rövidebb mint a többi méret.

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem meg a kis fejecskéje picit nagyobb, két hét az eltérés. Úgy tudom, h behozzák a lemaradást, illetve majd "utolérik" egymást a testrészei. ha itt körülnézel, ez az eltérés elég gyakori. ne aggódj, minden rendben lesz!
2008. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé aggódom mert az Afp is nagyon-nagyon rossz lett.
2008. jún. 27. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a fejecskéje akkora mint egy 20 hetesnek. A combcsont az meg 18 hetesnek felel meg. Én is aggódtam egy kicsit de a doki azt mondta minden mérete olyan mint egy átlagos gyereknek. 18 hetes kismama!
2008. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elszamolasrol annyit, hogy a kolleganom elmeletileg 5 es fel honapos. Ehhez kepest most derult ki, hogy a baba meretei alapjan betoltotte a 6. honapot. Szoval siman elszamolhatjak, de ugyebar a gyerekek sem egyforman nonek. Hol a fejuk nagyobb, hol a labuk :o)
2008. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Simán el számolják, szoritok hogy minden rendbe legyen,de ha elszámolják az afp.d is lehet rossz. Rengeteg országba be tiltották az afp-t már.A genetikaid milyen lett? Nem gondolkodtatok egy 4d-en? Nekem 2 nappal számolták el, vagyis semennyire se, az afp-m tökéletes volt,a genetikain azt mondta a doki hogy a jobb végtak nem hozható látótérbe. Azzonnal szaladtam egy 4d-re, minden rendbe volt. És nekünk viszont rövid volt a comcsont, és megszületett, egy 3680g és 54cm es gyönyörű formás kislány.
2008. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap derült ki az egész, hétfőn 8-ra kell mennem a genetikai ultrahangra. Elég gyorsan kaptam időpontot szerencsére.
2008. jún. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!