Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat-e a babámnak, hogy...

Árthat-e a babámnak, hogy picit fogytam?

Figyelt kérdés
Pár napja diétáznom kell, és rengeteg folyadékot innom (magas vércukor+enyhe húgyúti fertőzés). Gondolom, ebben a melegben többen is vannak, akiknek nincs étvágyuk, és fogynak. Mondjuk én eszek rendesen, csak diétásan. 24+5 hetes mami
2008. jún. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha egy picit fogysz az nem baj csak a baba nöljön :)
2008. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy a szükséges vitaminokat bevidd, és a diéta ellenére igyekezz ne egyoldalúan táplálkozni. Semmi baja nem lesz a picurkádnak, van aki végighányja az elejét, sokat fogy és még sincs semmi baja a picinek.
2008. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. jún. 27. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A babának nem árt, ha nem drasztikusan fogysz - ugyanis ő elveszi ami kell, ha van miből. NEKED árthat: pl. rámehet egy fogad - vagy akár 8 is. Erre figyelj inkább.
2008. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mióta terhes vagyok (9 hetes) folyamatosan fogyok,ami attól van hogy szinte minden ételtől undorodok, nagyon kevés dolog van amit igazán jóétvággyal eszek meg.A védőnőm azt mondta hogy ez megváltozik, de én eddig semmmi változást nem tapasztaltam.Szedem a vitamint hogy legalább az alapvető dolgok meglegyenek a szervezetemben.Én is aggódom.
2008. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!