Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel huzamosabb ideig...

Ma reggel huzamosabb ideig volt majdnem megjon erzesem. Ez most normalis vagy bajt jelent?

Figyelt kérdés
Nm mondhatni fajdalmasnak, inkabb olyan nyomasos erzes volt, olykor kicsit gorcs szeru volt. Nap kozben is erzem parszor, de csak ma eloszor. Ez is a szalagok nyulasa miatt van? Vagy a front miatt? Kemenyedesim nm haladjak meg a napi 10et, sot. A babam igen aktiv, de mindig attol tartok, hogy hamarabb jon, mint kene, "meg csak" 27hetes kismama. (Bocs, ha nagyon hulyeseget kerdeztem, de dokim szabin van, es nincs kitol megkerdezzem:()
2008. jún. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Válaszolni nem tudok, de én is 27 hetes vagyok, és ugyanezzel küszködöm! Szerintem ha már ketten vagyunk biztos vannak még ezzel igy jó néhányan. Elvileg most hirtelen kezd el nőni a bébikénk, nyilván ez nem olyan egyszerű a szervezetünknek. Tartsunk ki még vagy 8-10 hétig. Bár én nem biztos, már most több mint 1,5 kg :) Kis elefántom van.
2008. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy baratnom is ezt erzi, csak ilyeszto, hogy nm tudjuk mire kell szamitani egyszercsak jon. Megnyugtato, hogy 3-an vagyunk:) Kitartast nekedis, es koszi a kedvesseged!
2008. jún. 27. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

3-an? MÉg jobban hangzik :)

Megkérdezhetem mekkora a babácskád súlya?

2008. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15-en megyek 3d-re igy most lovesem sincs sajnos:(

De gondolom elhaladtunk az 1kg folott. Rugasokbol, es pocakbol itelve:) De ti is szep nagyok vagytok am. Nagyon jo egeszseget kivanok nektek!

2008. jún. 27. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Nektek is!
2008. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!