Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptünk a 32. hétbe.1,5...

Ma léptünk a 32. hétbe.1,5 napja nem igazán érzem, hogy a picikém mocorogna. Lehet, hogy a front miatt van?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam csokival élénkítgetni, de semmi. Nem akarok parázni feleslegesen, csak érdeklődnék, hogy nálatok is volt e már ilyen

Előre is köszi


2008. jún. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem minden órában kell mozogni legalább egy picit... de ha ugy érzed hogy nem mozog, menj orvoshoz mert nagy következményei lehetnek
2008. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed, hogy minden órában kell mozognia, amikor a nap 90-95 százalékát alvással tölti a baba???
2008. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amikor alszik akkor is mocorog ha nem tudtad volna... és az orvosom is mondta amikor terhes voltam... onnan veszem
2008. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ti minden nap minden órában érezni szoktátok? Mert nekem eddig voltak aktív percei/órái, de nem éreztem mindig minden órában
2008. jún. 26. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:

én minden órában éreztem... legalább egyszer. de ha úgy érzed hogy a kicsid nem mozog ugy ahogy kellene, menj el orvoshoz és igy legalább nem fogsz idegeskedni.


nekem már 6 hónapos a kisfiam :)


brigi_mama

2008. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én még csak 23 hetes vagyok és ngyon aktív ált. a babám, de minden órában nem érzem őt azért. A babaneten olvastam, hogy a 30valahányadik héten lelassulnak a babák, és 90-95 %-ban szundikálnak (persze álmukban mozoghatnak) A front miatt is lehet, hogy lustibb. Nekem is csoki, szőlőcukor után viháncol, mg ált. vacsi után. Ha nagyon aggódsz, szerintem hívd a védőnőd vagy az orvosod.
2008. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez hulyeseg, hogy minden oraban kell erezned a baba mozgasat. En a masodik babat varom, de a kisfiam sem mozgott "minden oraban, iszonyatosan lusta volt. Most 33 hetes terhes vagyok es O aktivabb mint a fiam volt megsem erzem allandoan a mozgasat. A 32 hettol napi 10 magzatmozgast kell erezned, kisseb,nagyobb mozgasokat beleertve.
2008. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Minden baba más, ezen nem kell veszekedni szerintem. Az a lényeg, hogy az ember kiismerje a sajátját, és ha nem úgy mozog, ahogy addig, akkor menjen dokihoz, ahol megnézik, hogy minden oké-e. (inkább feleslegesen)

Nekem az elős fiam nagyon lusta volt, alig mocorgott, inkább este volt csak elemében.

A mostani terhességem alatt folyamatosan hullámzik a pocak, néhány napja viszont én is be kellett hogy menjek ctg-re, mert nem a megszokott volt...

Három napig minden nap vissza kellett mennem, mert bár a ctg jó lett a doktornőm így látta jónak, hogy figyeljük. Szóval szerintem nézesd meg.



Judy

2008. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát most már nem tudom mi van, mert kezdek én is aggódni, főleg amiket itt olvastam. Én 28 hetes vagyok, de egy pár napja nekem sem valami aktív a babám, és én is hiába trükközöm, nem érdekli. Ma azért többször is éreztem, de tegnap, csak reggel, meg este.
2008. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Aggódni nem kell feleslegesen, ma még péntek van, ügyelet sem kell, battyogjatok be a kórházba, és kérjetek ctg-t. Senki nem fog kinevetni, vagy hazazavarni.


Judy

2008. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!