Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kicsi szíve a köldök...

Ha a kicsi szíve a köldök alatt jobb oldalt dobog akkor már beilleszkedett a feje a szülőcsatornába?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, holnapra vagyok kiirva, és nekem is ott van a szivecskéje. A dokim szerint már beilleszkedett. Könnyű szülést!
2009. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi szépen!Én jövőhét csütörtökre vagyok kiírva de a doki azt mondta szerinte már hétvégén meglesz.Neked is könnyű szülést.
2009. okt. 22. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Te a hasadon keresztül nem érezheted a pici szívverését.Ami ott dobog,az a te hasi ütőered,meg esetleg a pici csuklása.Minden jót,és könyű szülést.Üdv,egy 13 hónapos kislány anyukája
2009. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia ctg-én mondták hogy dobog a szíve.
2009. okt. 22. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebből nem lehet következtetni, hogy beilleszkedett-e már a feje.

Egy bizonyos terhességi hét után, ha fejjel lefelé van a baba, akkor a köldök alatt vagy jobb, vagy bal oldalon van a szívhang.


19hós

35 hetes

2009. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!