Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hal meg ennyi baba most?

Miért hal meg ennyi baba most?

Figyelt kérdés
Sajnos a hétvégén meghalt a kisbabám. (11hetes voltam) Bent a kórházban én voltam a 3, és előző nap is többen voltak bent hasonló okoból (görcs, vérzés). Azóta még egy trgédiáról hallottam, egy ismerős babájának sem volt szívhangja. Szintén 11hetes volt. Valami történt mostanában? Mi lehet az oka?
2008. jún. 26. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom :((

Valoszinuleg semmi kulonosebb oka nincs, de sajnos a terhessegek egy resze (kb. 30%) igy vegzodik :((

Talan nem egeszseges a baba, es a temreszet hataroz igy.

Mihamarabbi testi lelki felepulest kvianok Neked!!

2008. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemlehetséges, hogy a nagy meleg az oka? Végülis, ez már egy nem áldott állapotban lévő nőt is megterhel
2008. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tudom mit érzel sajnálom,én is igy jártam januárban elhalt a babám,de most ismét terhes vagyok és retegek végig hogy baj lesz,gondolj a jövöra 5-6honap és lehet probálkozni,neked volt szivhang elötte vagy azt nem is látták mit mondtak,miért lett baj?
2008. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komolyan ki kell ahhoz szaradni, le kell gyengulni, napokon keresztuli sivatagi szomjusag utan tudnam csak elkepzelni elettanilag, h amiatt megy el egy baba.

A noi szervezet inkabb elobb felemeszti onmagat, mint h a baba menjen ra barmire.

Tehat a nagy meleg szerintem teljesseggel kizart, nem kellemes, de vetelest nem okoz, hisz azert az ember eszik vmennyit, es iszik is, es nem szaradi ki.


Kedves Kerdezo!

Szivbol sajnalom, ami Veletek tortent!

Remelem, nemsokara jobban leszel, es keszen a babara, aki majd Hozzatok keszulodik!

2008. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom ami történt. Nem lehet,hogy caak te érzekeld gíy. Mert vagyunk úgy ha ami minket ér előbb észrevesszük. gondolok itt pl arra, hogy amikor fogszabáyzóm volt előbb feltüntek a hasonszűrűek. vagy amikor első babám vártam szintén. S amikor barátnőm járt hasonlóképp mint te akkor ezek az esetek valahogy gyakoribbnak tüntek.

Persze lehet, hogy most ez a frontos meleges idő is megteszi a hatását és tnyéleg számban több eset van. De ez nem változtat mondjuk az éves átlagon.

2008. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok a stressz a munkahelyeken, és pláne ez az az időszak amikor be kell jelenteni, hogy hamarosan kiesünk a sorból.stressz-meleg ez éppen elég.A frontok alatt az idősebb terhesk meg sorba szülnek.


Nagyon sajnálom ami veled történt...

2008. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Rettenetesen sajnálom, ami Veled történt. De remélem új erőt ad majd, ha elkezdtek próbálkozni a következő babóval, az biztosan segíteni fog!

Nem veszed rossz néven, ha kérdezek pár dolgot? Eléggé aggódom, most vagyok 7 és fél hetes, a jövő héten fogok visszamenni az orvosomhoz, és remélem lesz szívhang. Neked volt valamiféle tüneted, tudtad, hogy valami nincs rendben, vagy meglepetés volt az éppen aktuális vizsgálaton? Véreztél, vagy ilyesmi? Előre is köszönöm a választ. És fel a fejjel!

2008. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Csak jó lenne tudni a pontos okot, hogy az ember elkerülhesse legközelebb!

Nálam a munkahely-stressz kizárva, GYES-en vagyok a kisfiammal.

2008. jún. 27. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!