Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teherbe estem, de volt egy...

Ha teherbe estem, de volt egy migrénes rohamom elmehet tőle a baba?

Figyelt kérdés
Ha terhes lettem, de még nem derült ki,mert korai lenne tesztelni elmehet egy migréntől. Ügyeletet kellett hívni mert már hánytam nehezen beszéltem stb ők adtak vénásan egy koktélt másnapra elmúlt. De egy ilyen migrén nagyon megterheli a szervezetett elmehet a bab a korai szakaszban?
2008. jún. 26. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is a migréntől szenvedek,ilyen rohamom nem volt még a terhesség alatt, amire infúziós enyhítést kellett kapnom..nem hinném, hogy gondot okoz, de sajnos minden előfordulhat ilyen korai szakaszban..Egyébként még nem biztos hogy megtörtént a beágyazódás és addig nincs a baba és a mama közt közvetlen kapcsolat..Ne aggódj semmiképp sem, majd ha itt az ideje tesztelj, remélem sikerül..és ha baba van nagyon vigyázz a migrénes gyógyszerekkel, jó alaposan beszéld meg a dokival, hogy ilyen durva migréned van..én sem tustam tegnap-előtt felkelni, szédültem és hánytam, elájultam, de mentő nem kellett,mégsem szedhettem be olyan gyógyszert ami használt volna...csak algoflex, meg algopiryn az meg gondolom tudodmire jó..
2008. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!