Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy rossz mozdulattól, ugye,...

Egy rossz mozdulattól, ugye, nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
A 24.hétben vagyok. Tegnap este, ahogy fordultam egyik oldalamról a másikra nagyon meghúzódott a pocim jobb oldalon. Egy-két másodpercig nagyon fájt. A babóm ficánkol, nem vérzek, semmi tünetem nincs, hogy baj lenne, de nagyon aggódom. Nyugtassatok meg..
2008. jún. 26. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Persze, hogy minden rendben van!!! De ha válaszok nem nyugtatnak meg, nyugodtan menj tanácsadóorvosodhoz. Szívhangot hallgat, esetleg kérésedre bekukkant UH-on a pocaklakód otthonába.
2008. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok babás, de szerintem úgy van "kitalálv" minden, hogy egy mozdulat nem okozhat gondot. :-) Nagyon sok baba nem tudna megszületni, ha csak ennyin múlna. Ő egy nagyon védett, biztonságos helyen van a pocakodban, és ha vígan ficánkol, akkor biztos jól is érzi magát. Azért, ha legközelebb mégy dokihoz, kérdezd meg őt is, biztos tud tanácsot adni! :-) Boldog babavárást!
2008. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is valahogy így gondolom... Ha csak ennyin múlna..dehát ilyenkor az észérvek..
2008. jún. 26. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!