Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik teljesen tünetmentes...

Létezik teljesen tünetmentes terhesség?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy vetélésem. Azt mondták várjun három hónapot a következő baba előtt. Erre úgy elszámoltam magam, hogy pont a ciklusom közepén együtt voltunk a párommal. Nem érzek semmit de az előző baba azonnal sikerült. Mi van, ha három hónap letelte előtt teherbeesek? Semmi olyan tünetem nincs, mint előzőleg, de állítólag nincs két egyforma terhesség. 30-án kellene megjönni, vagy is nem kellene, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak?!
2008. jún. 25. 21:04
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Az lehet hogy nincs 2 egyforma terhesség,de a tünetek is egyéntől függőek,és igen,lehetséges,hogy most sem érzed a tüneteket,mivel akkor sem érezted őket.Várj a mensiig,és utána tesztelj! Szurkolok nektek és Sok szerencsét kívánok a babucihoz!

2008. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy előfordulhat. Van aki csak akkor veszi észre a terhességet, amikor megmozdul a baba. Lehet jobb lett volna ha vártok. Nekem vetélés után sikerült megvárnom a 3 hónapot és egészséges kislányom született. Az unokatesómék úgy jártak mint Ti. Rá egy hónapra újra terhes lett, neki gyönyörű kisfia van. Úgyhogy ez is változó, mint minden a terhesség alatt. Ne izgulj! Ha terhes vagy és minden rendben a picivel, akkor megszületik és boldogok lesztek. Ha baj van, bármennyire is fáj, jobb ha az elején vége!

Én drukkolok:-)

2008. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de szerintem jöjjön meg,április az nem rég volt tudom hogy mit érzel nekem is elhalt egy terheségem januárban 10hetesen,és májusban probálkoztunk ujra sikerült is elsöre 7hetes vagyok,nekem az elsö két terheség teljesen tünetmentes voltse hányinger se cici fájás semmi,a harmadik amelyik elhalt azzal nagyon beteg voltam nem birtam fent lenni,hányinger,....,ezzel a babával is rosszul vagyok de nem annyira de most is nagyon fáradékony vagyok meg hányingerem is van de nem állandoan
2008. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már a 3.dik hónapban vagyok és semmi tünetem nincs!
2008. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom jobb lett volna várni, én vagyok egy igazi hülye, hogy így elszámoltam magam. Az előző babával voltak tüneteim, most nincsenek. Nem is tudom minek örülnék jobban, vagyis tudom, egy egészséges babának. Talán a szervezet majd jól dönt helyettem is. Ha megjön akkor még biztosan nem volt felkészülve a babára. Ha mégse, akkor biztosan elég erős és életképes.
2008. jún. 25. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
9. héten vagyok, semmi tünetem, max. anyi, hogy eres lett a mellem, és érzékeny.
2008. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!