Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismami vagyok! Van...

34 hetes kismami vagyok! Van olyan onbarnito krem amitol nem lesz foltos az ember?

Figyelt kérdés

Onbarnito kremet hasznalok, hogy szep barna legyek. Az a gondom, hogy nagyon foltos vagyok tole.

Foleg az arcom.Ha folyamatosn hasznalom,akkor is foltos,ha kihagyok 1-2 napot,akkor is.Sot,akkor meg rosszabb,mert ugy nezek ki,par nap utan mint egy szeplos Milka tehen.:-)Segitsetek,ha ismertek olyan csodaszert amitol nem leszek foltos es barnit is,kerlek irjatok meg.Elore is koszonom a valaszokat!

Jo egeszseget es boldog babavarast!


2008. jún. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az arcot és testet egyaránt le kell arc- és testradírozni, és csak aztán kell az önbarnítót felvinni.Remélem, egy picit segítettem.
2008. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a Garnier Nyári Tündöklés vált be. Igaz nem kifejezetten önbarnító, hanem barnítós testápoló, de ettől legalább nem leszel foltos. Csak moss használat után kezet!
2008. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok, viszont "cserébe" nincs vmi jó illata.
2008. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a kérdésnek a terhességhez??
2008. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak,koszonom az eszrevetelt,de ugy gondolom mivel En is kismami vagyok,ezert itt a helyem!:-).Az lenne meg a kerdesem a tobbiektol,hogy minden alkalommal le kell elobb borradiroznom az arcom,mielott ujra felkenem?Egyebkent En is a Garnier Ambre Solar sprayt hasznalom es azt mar tudom,hogy alaposan kezet kell mosni utana.:-).Koszi mindenkinek a segitseget!
2008. jún. 30. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!