Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy már van előtejem...

Normális hogy már van előtejem? 28 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre hogy ha gyengén megnyomom a mellem átlátszó, kicsit ragacsos anyag jön belőle.Kicsit korainak tartom hisz csak januárra vagyok kiírva. Nektek mikor volt először előtejetek? Aki szintén igy volt tudott rendesen szoptatni?

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek boldog baba várást!


2009. okt. 20. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kb. ilyen kor vagy hamarabb kezdett megjelenni az előtej és szülésig jelen volt. Én is meg voltam ijedve hogy úristen nem lesz tejem mire kell de lett..:))

A védőnő azt mondta az előtejről, hogy változó kinek mikor jelenik meg, van olyan akinek nincs is.

Jó egészséget és könnyű szülést!

2009. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Nekem is hamar volt.
2009. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 16. héten volt.
2009. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a 28.hétben vagyok és nekem is jelentkezett az előtej,de a védőnőm szerint ez természetes.A melled felkészül a szoptatásra.
2009. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! megnyugodtam hogy normális ez a folyamat :)
2009. okt. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!