Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen már kell h legyen...

10 hetesen már kell h legyen vmi testi jele annak ha babás vagyok? Mennyire láccik a hasamon 10 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Max puffadsz, de más nem látszik még olyankor.
2008. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Általában a mellfeszülés az első testi jel, de azt csak te érzed.A poci ilyenkor még általában úgy néz ki, mintha olyat ettél volna ami felpuffaszt. Persze az attól is függ milyen a testalkatod. Nekem még 18 hetesen is csak ilyen jellegű pocim volt.

Üdv, 37 hetes kismama

2008. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem LÁCCIK semmi, legfeljebb kis dudor a szeméremcsont felett, de az is inkább a 12 hét körül.
2008. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 10. hetes vagyok. Nekem a melleimen látszik, a férjem nagy örömére:-)

A hasam viszont úgy fel van puffadva, mit ha lenyeltem volna egy dinnyét, de egészbe:-)

Egyébként teljesen alkati kérdés.

Egy biztos, a méhedet még nem érezheted nagyobbnak. Majd kb. a 12. héttől. ...általában.

2008. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pár hét múlva már látszani fog a hasadon is, legyél türelmes. És csak pár apróbb tünet lép fel (mellfeszülés, szédülés, hányinger...)
2008. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 10. héten nekem a mellem nőtt meg,de rettenetesen.A pocakom csak a 17. héten kezdett el látszani,de a 22.en is ráfoghattam volna,h híztam egy kicsit.Viszont ismerek olyat is,akinek a 20. héten nagyon tüchtig kis pocija volt.Alkatfüggő,de a 10.en még senkinek sincs poci.Olyankor alig több,mint 1 cm a baba.
2008. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 15 hetes vagyok es 5 napos es nekem sem nagyon latszik...a tavoli ismerosok is inkabb azt hittek,h csak felszedtem 1-2 kg-ot pedig 1 dekat sem hiztam.

Gratula a babahoz!

2008. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9. héten vagyok, és egy kicsit fel vagyok puffadva. A mellem érzékenyebb, nagyobb lett, de más testi tünetem nincs.
2008. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!