Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes pici verzes...

Lehetek-e terhes pici verzes mellett?

Figyelt kérdés

Holnap(20-an)kellene megjojjon a mensim de 5-6-an volt barnazasom es 17-en is.18-an reggel teszteltem de negativ lett ma pedig egy pici verzes is van sotet szinu inkabb sotet barna mint piros es nagyon keves.18-an ki kellett volna mutassa a teszt ha terhes vagyok vagy tul koran teszteltem?A peteeresem 6-an volt.

Kerlek valaszoljatok.


2009. okt. 19. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján este már nagyon halvány pozitív lett a tesztem. Kb. 3-4 nap múlva lett erős pozitív és azóta is úgy maradt(mármint a teszt)
2009. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, ezek a menstruáció jelei. De pár óra, és biztos is lehetsz benne, hogy megjött-e. Ha mégsem, és a teszt pozitív, menj dokihoz.
2009. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2009. okt. 19. 15:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo.Neked volt verzesed?
2009. okt. 19. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg előfordulhat kis vérzés terhesség esetén is, de biztosat a teszt mond. Nem mindig mutatja ki a teszt a menzesz időpontjában a terhességet, mert ha később történt a teherbeesés, akkor akár egy hét is kell a pozitív teszthez. De szerintem amíg nincsenek bíztató jelek, addig próbáld meg nem beleélni magadat!
2009. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hanyingerem eleg sokat van de tudom hogy ez meg nem minden.

Ma is es az elmult napokban is csak verfolt semmi mas.

Varok meg 26-ig aztan ujra tesztelek.

2009. okt. 21. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Sok sikert, írj, ha tudsz már valamit!
2009. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ujra negativ teszt.Pedig az igazsag az.hogy egy pici remeny meg volt bennem.De nem adom fel.Legkozelebb remelhetoleg.
2009. okt. 23. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindent bele és sok sikert hozzá! Szurkolok, hogy gyorsan összejöjjön!
2009. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen aranyos vagy :) Beleadok mindent.
2009. okt. 26. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!