Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év felett ha megcsináltatom...

35 év felett ha megcsináltatom az integrált és a kombinált tesztet, kell érte fizetni? Mikortól csinálják?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ hol csinálttaod, ha állami intézménybe utal a dokid, akkor nem, ha az istenhegyin vagy egyéb magánintézményben csinálják, akkor fizetős.
2009. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kombinált sok helyen ingyenes(pl.az István khzban is,de csak akkor,ha ott van a dokid és ott fogsz szülni,vagy oda tartozol és ezért szülsz ott),de az integrált teszt sztem mindenhol pénzbe kerül(azt általában csak magánklinikákon,diagnosztikai központokban végzik.)Én is elmúltam 35 éves,amikor csináltattam(az integráltat,mert annak magasabb a találati aránya)Ha a mikortól alatt az anyai életkort érted,azt bármennyi éves vagy megcsináltathatod(mivel nincs semmiféle kockázata)Igaz,én amniocentézisre is elmentem,mert csak az 100%-os(igaz,van némi kockázata).
2009. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Pécsen csináltattam!Csak az integrált tesztért kellett fizetnem 15000 ft-ot.12 hetesen és 16 hetesen vettek vért és 1 hét múlva kaptam meg az eredményt!Az együttes eredeményt(kombinált és integrált teszt együttes eredményét)Negatív lett!
2009. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!