Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a 3. babájával terhes,...

Aki a 3. babájával terhes, miben más a 3. terhesség?

Figyelt kérdés
Gyorsabban telik az idő? Hamarabb látszódik a pocak? Mi az ami más, mint az első kettőnél? Nehezebb/könnyebb?
2013. júl. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem már egy éves a harmadik gyerekem, de a harmadik terhességem messze a legnehezebb volt.

Előbb is látszott a hasam, de mondjuk ez volt a legkisebb problémám. :)

Összességében hasonló volt az előzőekhez, csak minden tünet/nyavalya hamarabb jött, tovább tartott és sokkal erősebb volt. Pluszba jött egy ambuláns műtét a 8. hónapban, és hogy túlhordtam a kicsit nagyon. Nagy és nehéz lett hozzám képest.

Az egyetlen ajándék maga a szülés volt, az gyorsan és könnyen ment, amikor már végre beindult. (Fájni persze fájt :)

2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más.Nekem is 1 éves a 3.baba,és nekem is a legnehezebb volt minden tekintetben,de a gyerek súlya is.
2013. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 1éves a harmadik fiam. A szülés 4óra alatt megvolt, de ez fàjt a legeslegjobban. A harmadik fiam nekem is a legnagyobb volt súlyilag (majd 4kg). Hozzàm képest meg főleg. A terhesség sem volt egy leànyálom. Az előző kettő problémamentes volt, még a harmadiknàl az első trimeszterben vérzés, 19 hetesen úgy begörcsöltem, hogy azt hittem szülni fogok, 16 hétig hànytam, egyszóval minden nyavaja előjött, ami csak előjöhetett.
2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!