Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mit lehet látni a 4...

7 hetesen mit lehet látni a 4 D-s ultrahangon? A szívhang és a baba látszik már akkor?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én is pont 7 hetesen voltam legeloszor uh-n,de nem 4D-n. A szivhang mar latszik a petezsàk,ès benne a baba,de mèg nincs babaformàja.Mèg csak kb 1 cm,nagyon pici.
2008. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz latszik, mint a sima 2D-n!

A szivhangot nem 4D uzemmodban nezik, hanem a sima 2D-vel.

2008. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen nem látszik igazándiból semmi. Látszik a petezsák és egy "pötty". Nincs értelme 4d ultrahangra menni, sima uh-on is hallani a szivhangot. Majd a 20. hét körül menj 4d ultrahangra szerinem.
2008. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én rákérdeztem az orvosra hogy látni e valamit.azt monta látni már lehet valamit.mégcsak maszat de látszik valami.nekem 9mmvolt.pont 7 hetesen.
2008. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A barátnőmnek van egy könyve a Pocakosnapló.Ő ott nézi meg a 4D felvételeket és szreinte a jövő héten vagyis 8 hetesen már érdemesebb menni, mert akkor már látszanak az új és lábkezdemények. (Bár már én is itt tartanék.)

Biztos van a neten is feltéve, hogy mit látsz 7 hetesen vagy késöbb érdem,es lenne utánanézni és akkor menni, amikor már látványosabb a baba.

2008. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!