Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Szurkál...

8 hetes terhes vagyok. Szurkál és görcsöl a hasam ez természetes ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ilyen volt, akkor normális, ha ez most jött elő, akkor nem biztos. Olyan görcs, mint amikor meg kellene jönnie, vagy inkább olyan húzódó, kellemetlen érzés? Ha tényleges görcs, akkor menj orvoshoz!
2009. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs barnás, rózsaszínes folyásod, akkor teljesen normális! Tágul a méhed!
2009. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Növekszik a méhed, nyúlnak a méhszalagok. Nekem is volt, ez főleg a terhesség első felében fordul elő, aztán elmúlik.

Azonban, ha bármilyen színes folyást észlelnél azonnal orvos. Ha csak fehér vagy átlátszó színe van, az normális, sőt ilyenkor meg is növekszik a folyás mennyisége, sőt ahogy előrehaladsz a terhességben egyre több lesz. Ezzel védi a szervezet a fertőzéstől a hüvelyt.

2009. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!