Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon türelmetlen vagyok at...

Nagyon türelmetlen vagyok at ovis kislányomhoz. Ezt is a hormonokra fogjam?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam ilyen! Most várjuk a kistesót, 9.hetesen. Néha semmi türelmem nincs, és szerintem a gyerek sem érti mi van velem. Tény, hogy aggódom, mert veszélyeztetett terhes vagyok, és attól is félek, hogy fogok boldogulni két gyerekkel... Másnak is vannak ilyen gondjai?
2008. jún. 24. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem a hormonokra is foghatod, meg a melegre is,,,majd csak elmúlik. Én egyedül is ideges vagyok a meleg miatt.

15,2 hetes kismami

2008. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha ezt én írtam volna pár héttel ezelőtt. Nekem is ovis a kislányom, és hihetetlen, mennyire nehezen tudtam vele foglalkoztni. Kiakasztott játék közben, evés közben. Nagyon erős lelkiismeret-furdalásom volt. Sokszor sírtam este, hogy miért vagyok ennyire böszme vele. Próbáltam vele beszélni, hogy anya most nem érzi jól magát ... Egyébként nemcsak a lányomat "tisztelem meg" buta stílusommal. Érzékeny, sértődékeny és türelmetlen lettem. Hatalmas energia kell ahhoz, hogy elviselhetőbb legyek. Tapasztalatom szerint, most, a második harmadban jobban érzem magam, és jobb a kapcsolatom a családommal (és a külvilággal)is.

Nem tehetsz róla! Én is félek attól, hogy mi lesz, ha két gyerekem lesz. Szerintem az édesanyák többsége így van ezzel. Hogyan fogok "kettészakadni"? Hogyan lesz az etetés, fürdetés, játékidő? Lesz-e időm magamra? Áááá, nem tudok okosat mondani. Amint látod egy cipőben járunk!

2008. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért vagy veszélyeztetett?
2008. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el könnyebb lesz mint gondolod. Nekem két és fél év van a két gyerekem között. És semmi gond nem volt. Ügyes időbeosztással mindent meg lehet oldani. Nálunk pl. a reggeli cicizés kb 6 órakkor volt. Ezután gyorsan elkészítettem a nagyobbik reggeliét, és beraktam a hűtöbe. Mert ugye kb9 felé felkelt a kicsi ismét ilyentájt kellt a nagy is. Türelmesen megvárta míg az Öcsi jollakik, ha nem mondtam, hogy ott van a tányérja a hűtőben, hozza be üljön ide az ágyra és ő is egyen. Ilyenkor ágyban reggelizett. napközbeni etetések között ráértem takarítani, főzni. A nagyobbik mindenben segített, neki ez is játék volt. (porszívózott, segített törölgetni, edényt elrakni, vagy elővenni a főzéshez, még csipetkét is csináltunk együtt. igaz az övé miután megfőlt kisebb gombócnak is megfelelt, de tudtuk hogy azt ő csinálta :)). Délben együtt mentünk aludni. A tesó egyik oldalamon cicizett a nagylány meg hátulról átölelt. Szóval ilyen apróságokkal nem kell százfelé szakadnod, mindenre és mindenkire van időd. Sok türelmet, kitartást és vidám gyermeknevelést kívánok.
2008. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok!

Nekem is borzasztó lelkiismeretfurdalásom van a viselkedésem miatt! Nem ismerek magamra! Nagyon akarjuk a kistesót, mindenki!

Azért vagyok veszélyeztetett terhes, mert már volt két korai vetélésem. Most is barnáztam az 5. héten, ami Utrogestan hatására szerencsére elmúlt. Szívhang is volt már a 7. héten. Nagyon stresszel ez is, hogy a picivel minden rendben legyen!

Jó, hogy ilyen megértőek vagytok, még idegenként is! Bár tudom, hogy a helyzet javulása csak tőlem függ...

2008. jún. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!