Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ráfröccsent egy kis forró...

Ráfröccsent egy kis forró olaj a pocimra. Ugye nem lesz baja a babucinak? Fel is hólyagosodott egy kicsit a poci, mivel lehet kezelni? A babának lehet ettől baja?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta kérdés, de aggódom a piciért. 36 hetesek vagyunk
2008. jún. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem buta kérdés, én is aggódtam ma, mert beütöttem a pocakomat, de megnyugtattak, hogy nagyon jó helyen van ott a baba, nem lessz semmi baja. Szerintem ez érvényes rátok is.
2008. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos nem lesz baja, ez csak felületi sérülés.

azért hogy megnyugtasd magad hívd fel a védőnőd vagy a dokid.

boldog babavárást

2008. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hete én is így jártam.Egy nagyobb hólyag lett rajta,meg 3 kisebb.Kurióza (nem tudom hogy írják helyesen) sebkezelővel kenegettem,szépen elmúlt.Picúrnak semmi baja.Engem mindenki "leszidott",hogy miért nem tudok jobban vigyázni rá,de hát véletlen volt,kifröccsent sütés közben.Törpi utánna néha megrugdalta ott ahol megégett,de csak ennyi.
2008. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!