Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig tartanak bent...

Mennyi ideig tartanak bent alul tapadó lepénynél?

Figyelt kérdés
Többször véreztem, mert a méhlepény eléri a méhszájat. Az orvosommal ma beszéltem és kérte,hogy feküdjek be kórházba. Mennyire veszélyes ez, és mennyi ideig tartanak bent?
2008. jún. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idös vagy??

Lehet,addíg amíg feljebb nem húzódik,esetleg stabil lessz az állapotod,és otthon kell feküdnöd.

de ezt az orostól kellene megkérdezned.

2008. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de amikor én szültem, volt bennt egy kismama, akit 9 hetesen fektettek be és 36. héten szült. Közte végig bent kellett lennie :(.
2008. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok. Ez elég elkeserítő, bízom benne, hogy feljebb vándorol a lepény, tegnap az ultrahangos orvos biztatott ezzel. Köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 24. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Csak hogy tartsam benned a lelket. (BÁr én nem véreztem, csak görcsölgettem, nem fektettek be) 2 hét alatt teljesen felment a lepény! Pihizz sokat, beszélgess a bébidhez, és akkor nem lesz baj! 27 hetes kismami

Ja akkor voltam 20hét körül

2008. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó válaszadó vagyok! Mennyire veszélyes?

Hát igazából ugye a vérzés abból adódik, hogy a hajszál erek megpattannak, ezért kell bennt lenned, hogy ha baj van akkor rögtön tudjanak segíteni. Mert ha levállik a méhlepény, akkor megszakad a kapcsolat közted és a baba között. Nem tudom hány hetes vagy! Ezt azért irtam le, bár elég morbid, hogy tényleg komolyan vedd a pihit. Én most feküdtem bent, és volt egy csajszi 21 hetes volt. KÉtszer tudták neki megállítani, de nem foglalkozott vele, nem feküdt rohangált és sajnos.... De neked minden rendben lesz! PIHI PIHI PIHI

2008. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!