Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj állapotát minden...

A méhszáj állapotát minden alkalommal nézni kellene a dokinak?

Figyelt kérdés

A múltkor voltam nála, akkor voltam 18 hetes, de nem a genetikai uh. miatt, mert még nem lett meg az AFP eredménye. (Arra a héten megyek.) És akkor nem vizsgálta, csak megnéztük uh-gal a babát. De a papírra ráírta hogy C3000, ez tudom hogy a méhszájra vonatkozik, de ha megse nézi honnan veszi hogy zárt?

Vagy ilyen korán nincs esély arra, hogy kinyíljon?

Előre is köszi a válaszokat.


2008. jún. 24. 11:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek majd megint hozzá, szerintetek rákérdezzek? Vagy felesleges?
2008. jún. 24. 11:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Még ilyenkor kicsi az esély hogy kinyílik, de volt már rá példa. Nekem a 16. héten már nézte.
2008. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és nekem mindig nézi!
2008. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a 13.héten nézte utoljára.
2008. jún. 24. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok és minden egyes alkalommal megnézte. Nem tudom ezt az egyperces vizsgálatot miért nem csinálja meg mindenki minden alkalommal. nem tart semeddig, de megnyugodna tőle mindenki...Legközelebb mégy kérdezz rá nyugodtan.
2008. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok,és még egyszer sem nézte meg.
2008. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem legalább 4-5 hetente illene megnézni.

Nem feltétlen jár görcsökkel,ha kinyílik a méhszáj.

Azt,hogy a 25 hetes kismamának még egyszer sem nézték,nagy felelőtlenségnek tartom.Akkor tulajdonképpen csak azért mész el a dokihoz,hogy megnézd ő hogy van?

Ha meg gond lenne,mit csinál?Mert ha idő előtt nagyon kinyílik,és tudják van mit tenni.De ha nem is tudnak róla,vetélés,vagy koraszülés lehet a vége.Így azt sem tudja,hogy nincs-e megrövidülve a méhnyak,pedig azzal meg fektetnek,mert az esetben is nagy a koraszülés veszélye.

Szerintem vizsgáltassátok meg magatokat mindenképp.


Boldog babavárást,üdv

2008. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam nem mindenkinek nézik,orvosa válogatja,bár azt furcsállom hogy még sosem vizsgált meg.
2008. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért írta rá, mert uh-n is látja, hogy zárt-e, főleg, ha hüvelyit csinált. Nekem 24 hetesen nézte először.
2008. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nezi mindene alkalommal, de mindig megkerdi, nem banom-e. Es nem banom, jo tudni, h zart, ha meg nyilna, azt is jo tudni.

De ug-gal is latszik! Szoval ha csinalt uh-t, akkor oke!

2008. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!