Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok! Az...

28 hetes terhes vagyok! Az baj, ha már most vizesednek a lábaim?

Figyelt kérdés
Mind a két lábam nagyon fáj főleg a bokáim és a térdeim! Mit lehet ilyenkor csinálni?
2008. jún. 24. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 17. héten vizesedett be először. Ilyenkor polcolni kell,esetleg vizesruházni, tornáztatni. Kerülni kell a sós, fűszeres ételeket, segíthet a zöldtea, a magnéziumot is javasolta a védőnőm vizesedésre. És ha bevizesedik, sok pihenés, kímélet.
2008. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 32. héten járok és a nagy melegben mindig bedagad a bokám és fáj is. Amikor csak teheted polcold fel, esetleg borogasd be. Érdemes figyelni, hogy sok pihenésre illetve reggelre lelohad-e. ÉS a sós, tartósítószeres dolgokat kerülni kell..pl kolbász, szalámik, chips. Nekem a dokim azt mondta, hogy ha nincs a vizeletemben fehérje és nem magas a vérnyomásom,illetve nem növekszik hirtelen a súlyom akkor sajnos ezzel ezeken a praktikákon kívül nincs sajnos más teendő. Ezért rossz anagy melegben kismamának lenni..:-(
2008. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja! Természetesen a dokinak és a védőnőnek meg kell említeni!
2008. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség természetes velejárója. Kellemetlen, de semmiképpen nem baj. Nekem nagyon bejött a síma főtt krumpli evése. De úgy, hogy még sót sem rakhatsz a vízbe amit főzöl. Nekem is dagadt a bokám egyszer-kétszer, két szem krumpli és aztán fél óra alatt le is ment a dagadás.
2008. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!