Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ártok a babának, ha...

Nem ártok a babának, ha mágneses ékszereket hordok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártasz.
2008. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mágneses ékszerek papírjaira rá van írva,hogy terhesség alatt nem szabad hordani,mert még nincsenek vizsgálatok,eredmények e téren.Mi is forgalmazunk ilyeneket,onnan tudom.A mi szervezetünkre hatása van az biztos.Én nem hittem benne,csak azért hordtam,mert tetszett,de meglepődtem.A baba szervezetére még nem tudják,hogy milyen hatása van,ezért nem ajánlják.Én leraktam amikor terhes lettem,pedig egyátalán nem vagyok egy aggódós kismama.Ugyanúgy élek,mint elötte,eszek-iszok mindent,nem aggódom szinte semmin,az ösztöneimre hallgatok.Csak a cigit és a mágnest raktam le,de ezeket gondolkodás nélkül.Üdv:41 hetes kismami
2008. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ a második válaszolónak.
2008. jún. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!