Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2napja olyan fejfájásom van,...

2napja olyan fejfájásom van, hogy hányok! Ez normális vagy a melegtől van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap vizes ruha van rajtam, és mind a 2nap bevettem 1-1 fél algopyrint.De így sem javul semmi. Nem akarok mindennap bevenni gyógyszert!Volt már valakinek ilyen? 17hetes vagyok
2008. jún. 24. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem a terhességem elött volt ilyen hányásig fejfájásom.ez nálam migrén volt.szerencsére a terhességem alatt megszűnt.

ekd lehet tényleg a meleg teszi, meg hát az elején amúgy is hajlamosak vagyunk rosszul lenni.sok pihenés, próbálj aludni, addig se érzed.

ha nagyon fáj, inkább gyógyszer, mint a tartós fájdalom.

esetleg a patikában érdeklődj valami természetesebb alapanyú gyógyszer után.

36hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt! Migrénes fejfájásom van több mit 15 éve-sajnos örököltem. A terhesség is így zajlik..most is két napja mint neked..néha előfordul, ha migrénre hajlamos az ebmer akkor a terhesség alatt könnyebben előjön, mert túlterhelt a szervezet. Nem kell gyógyszer, nekem a múltkor 5 nap után múlt el..a végén ittam kólát, 3 az 1be kávét napi kettőt és talán használt, mert elmúlt, de igazából mindig meg kell várnom amíg dörög az ég, mert akkor megváltozik a nyomás és elmúlik..a gyógyszer ezért felesleges.
2008. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második vagyok és arra mondtam, hogy nem kell gyógyszer, hogy egyből nem kell gyógyszer után kapkodni..fél algopiryn pedig semmit nem ér.. A dokim az algoflexet ajánlottam, meg azt mondták, hogy a saridon is jó, de csak ha muszáj akkor jöjjön a gyógyszer ..a saridon hatóanyaga a koffein ezért vigyázni kell , de heti két szem elosztva nem okoz gondot, tehát alkalmanlént egy felet be szabad szedni.
2008. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt is volt ilyen, de akkor az orvosom a legerősebb fájdalom csillapítókat írták fel nekem aminek a tájékoztatójára rá is van írva, hogy terhesen TILOS!!!:) Az a baj, hogy próbálok aludni, de sajnos nem tudok, mert annyira fáj! Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. jún. 24. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az elején de az algopyrint nem ajánlom hiszen rá is van írva hogy nem lehet szedni! De a panadolt igen azt szedtem én is és igyál sok folyadékot!
2008. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
algopirin: a terhesség első három hónapjában nem ajánlott szedni.
2008. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekm amikor fáj a fejem, szinte biztos, hogy hányok is. de ez azt jelenti, hogy megkönnyebbülök, és utána elmúlik a fejfájás, persze nem rögtön, idővel.

ami kiváltja: frontok vagy elrontom a gyomrom

2008. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!