Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magánorvosomat rendelési...

A magánorvosomat rendelési időn kívül is lehet hívni a mobilján?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz ilyenkor hívni? 13 hetes vagyok, eddig 2x voltam nála, így gondolom elsőre hirtelen azt sem tudná, hogy ki is vagyok.
2008. jún. 24. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ha már fizetünk neki ez a dolga,hogy rendelkezésre álljon,Nekem eddig csak egyszer volt kérdésem az is napközben sosem volt gond belőle,hogy hívtam.nem kevés pénzt otthagyunk nála sztem.De azért én feleslegesen nem hívogatom,mert tudom vannak olyanok akik mindenért felhívják őket.Sztem csak akkor ha már tényleg nem tud az ember segítséget kérni sekitől.37hetes kismama
2008. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet! Én is rengetegszer hívtam mindenféle hülye kérdéssel és mindig sgített.


Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barnázásom van, görcs+vérzés nincs. Ezt akarom megkérdezni tőle majd.
2008. jún. 24. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:

NMyugodtan hívd fel. Legfeljebb ha lakalmatlan vmiért visszahív. Úgysem hívnád indokolatlanul. S orvos neki az a kötelessége, hogy elérhető legyen.

Az én orvosom még a külföldi nászútján is elérhető volt. Persze nem zaklattam.

2008. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen hívhatod! Nagyon sok pénzt otthagyunk náluk, és ebben nem csak az a havi 15-20 perc van benn, amíg a rendelőben megvizsgál, hanem az is, hogy ha baj van, fordulhatunk hozzá.

Csip-csup ügyért én nem hívnám, de barnázás miatt már én is hívtam az enyémet.

2008. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

LEHET HIVNI, SOT!

O az orvosod, tudnia kell ezekrol.

En mindig bemutatkozom, es XY vagyok, az egyik x hetes kismamaja.

Es ha a nevrol nem is ugrik be rogton, a heteid alapjan konnyebb azonositania (tenyleg igy van, o mondta) :)

2008. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam, rendes volt. Ma már nem tud fogadni, de holnap du igen!
2008. jún. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!