Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szereti és van kedve,...

Aki szereti és van kedve, tippelne nekem is légyszi? : )

Figyelt kérdés

Hét, Nem!

Első baba!


[link]


[link]


Előre is Köszönöm!! :)


2013. júl. 1. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
35het lany
2013. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36.hét lány
2013. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32-35 fiú (inkább 32)
2013. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34 hét, kisfiú
2013. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Még csak 25 hetes a kis pocaklakóm és kisfiú!! :) Sokan monják hogy nagy a pocim... de nem hittem volna, hogy ennyire nagynak tűnik :)
2013. júl. 1. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

de igen, hatalmas nagy pedig, utolsó voltam :)

egyébként nagyon csini vagy!

2013. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm :) Hát én már kiváncsian várom (a derekam nem!) mekkora lesz a végére :D
2013. júl. 1. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Igen picit nagy a pocakod, de nincs ezzel semmi baj! Én 20 hetes vagyok és még semmi sem látszik, ruhában szinte semmi, pucér hassal ha nagyon nézik akkor valami. Én örülnék ha nagyobb lenne.Örülnék ha olyan pocim lenne mint neked. :D De közben örülök is, mert így nem nyúlik a bőröm, nem fáj a derekam. Tökéletes így a pocakod ne bánkódj :D
2013. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 3as. :) Es hidd el nem bankodok. Imadom a pocakom es orulok, hogy szepen latszik. Bar, ha a derekamat kerdezned o nem biztos, hogy ezt mondana :))
2013. júl. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!