Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős: Hányadik hét és nem?

Tippelős: Hányadik hét és nem?

Figyelt kérdés

Hát idáig süllyedtem. Korában a falra másztam ezektől a kérdésektől most meg én teszek fel képet. Szerintem nem látszik terhes hasnak a hasam, érdekel mások mit gondolnak.


[link]



2013. jún. 27. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
20h/f
2013. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én baba nélkül nézek ki így most! :D

Én sem szeretem a tippelős játékokat, soha nem is adtam választ, de a bevezetés tetszett ("Hát idáig süllyedtem. Korában a falra másztam ezektől a kérdésektől"), úgyhogy tippelek :)


Mivel gyanítom, a nemét még Te sem tudod, ezért erre jó válasz sem adható, de azért megpróbálom.


Hét: 13.

Nem: lány

2013. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15.hét,lány :)
2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 hét, a nemét nem tudom...
2013. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 lány
2013. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ első baba vagy többedik de én 18. hét fiut tippelek :)
2013. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm be a 20. hetet és fiú, most már 100%. Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. Szeretném ha már jól látható lenne, de ruhában még ennyire sem látszik. Első baba, na majd a másodiknál lehet jobban fog látszódni. Meg persze gondlom ő is majd nagyobbra nöl és akkor már fog látszódni, csak annyira türelmetlen vagyok.
2013. jún. 27. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!