Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell menni vércukor...

Hogy kell menni vércukor mérésre a SOTE II. Női klinikán?

Figyelt kérdés

Kaptam a dokimtól beutalót cukros vércukor mérésre a sote II. női klinikán, de telefonon nem tudnak felvilágosítást adni. (nevetséges). Csak annyit akartam kérdezni, hogy mikor kell meginni azt a lötyit, amit meg kell csinálnom, és hogy egyáltalán hol csinálják ezt a vérvételt. Ha valaki járt a soten ilyen vizsgálaton, légyszíves írjon róla valamit.


Köszönöm


2008. jún. 23. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól emlékszem 8:45-ig soron kívül fogadják a laboron a cukorterhelésre menő kismamikat. Amikor bejelentkezel ott a büfénél, (bejárattól jobbra lent az alagsorban, de a portán is oda irányítanak) akkor mondd, hogy arra jöttél és bátran nyomulj be!:) Vesznek vért, és a lötyit csak utána kell meginni. Ott helyben bekeverik, aztán le kell húzni. Nem neked kell megcsinálni, és vinni!!! Én vittem citromlevet hozzá, az sokat segített, és a nővér is ajánlotta. Aztán 2 óra várakozás, és vissza kell menni újabb vérvételre. Akkor már nem kell várni, és amúgy tök kedvesek és emberségesek a laboros nénik, nekem nagyon pozitív tapasztalat volt, úgyhogy hajrá!:)

27 hetes kismama

2008. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!