Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok....

39 hetes kismama vagyok. Nekem még mindig csak hetente kell mennem vizsgálatra. Ilyenkor már nem sűrűbben kéne?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi problémám nincs a terhességemmel, cxsak több helyen olvastam, meg hallottam hogy így a végén már szinte naponta kell járni.
2009. okt. 13. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a 40. hét betöltése után kell 2 naponta menni az NST miatt. Utána pedig úgyis találkozol a dokival, hogy kiértékelje az nst-t, de a méhszájadat nem biztos, hogy minden alkalommal megnézi.

Tehát szerintem normális, hogy még csak hetente kell menned!

Könnyű szülést és sok boldogságot!

( egy holnapra kiírt kismami!:)

2009. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dokihoz hetente, NST-re pedig 2 hetente kell menni ennyi idősen... Legalábbis nálunk
2009. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


én holnapután töltöm be a 39. hetet, és a 35. héttől nekem is csak hetente 1x van NST,utána doki, de nem nézi a méhszájat, csak ha szükséges, és nekem azt mondta, hogy a betöltött 40. hét után kell sűrűbben találkoznunk.

Úgyhogy szerintem teljesen normális.

Nyugi:-) A baba úgyis akkor jön, amikor ő akar. :-)

2009. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!