Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lenyeltem egy cseresz...

Kavics1 kérdése:

Terhesen lenyeltem egy cseresznyemagot, szerintetek lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Engem sem zavar, csak a gondolat kicsit nehezen emészthető, hogy ők szaporodnak...tovább adják ezt a töménytelen mennyiségű baromságot...rémisztő.
2013. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Most ez komoly??? Anyám... Nagyon frappánsak vagytok,válaszolók :D ha legközelebb találkozol a maggal,üdvözöld régi ismerősként.
2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

jujj... remélem még nem vársz babát, majd ha kicsit tanultál az élet nagy dolgairól.

Ha ezt most komolyan kérdezed, akkor kérdem én, mennyi és milyen hülyeséget fog tőled tanulni gyermeked?

2013. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos lehet, mi van, ha pont kupán vágja?
2013. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Én is lenyeltem 1e.Egy másodpercre nekem is végigfutott az agyamon,h biztos nem lesz baj?!:D
2013. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
akkor neked is sok eszed van utolsó.én inkább mélyen hallgattam volna
2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla, én nem szégyenlem.

Mióta terhes vagyok kicsit hipochonder lettem.

Volt egy terhességem,ami nem maradt meg,mert le állt a szíve szegénynek 11 hetesen :(

Meg sem fordult a fejemben,h velem ez megtörténhet.

Azóta nem vagyok normális,mindentől félek,nehogy ártsak vele neki.

Ez a mag csak egy percre végigfutott az agyamon,de tudtam,hogy hülyeség,de akkor is ez van :)

Majd elmúlik!

2013. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Semmi nem történik véletlenül.. viszont a félelem sok bajt tud bevonzani, légyszíves próbálj meg lazítani és bölcsebben átgondolni dolgokat. Minden jót!
2013. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!