Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A falfesték belélegzése...

A falfesték belélegzése veszélyt jelenthet a magzatra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp sem jó!!!Próbáld meg külön helységben alatatni vagy addig menjetek el nagyihoz vagy stb amíg kiszellőzik.Mi is nemrég festettünk kb 3 nap alatt kiment a szaga totál-jó idő van hamar szárad.Ne altasd ilyen szobában.37hetes kismama
2008. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt hiszem hogy terhes hölgy a kérdező, ha jól vettem ki. De én is a külön helységet javaslom. +ventillátor, nyitott ablakok stb. Mi is most festünk :( 21 hetes kimama
2008. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nos a falfesték ha diszperziós, akkor nem párolog a levegőben belőle káros anyag olyan, mint a zománcfestékben van..a meszes festék káros lehet, de a diszperzit nem..azért a biztonság kedvéért nem kell abban a szobában ácsorogni ahol festenek, de ha kész nyugodtan este már ott lehet aludni..szellőztess, mert nagy párát tud csinálni, hiszen a víztartalma erősen párolog.

Amitől inább ovakodj a festés utáni takarítás..nam neked kell most surolgatnod mindent mindenféle szerekkel.

2008. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!