Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vastól fájhat a hasam?

Vastól fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

Néhány napja elkezdtem szedni a vastablettát, de amióta szedem fáj a hasam. Sokszor érzem, hogy wc-re kell mennem, közben tudok, valamikor hirtelen rámjön, hogy menni kell. A vas okozhatja a hasfájást?

Köszönöm előre is a válaszokat!

29+6 hkm



2013. jún. 21. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én vastablettám betegtájékoztatójában benne van a hasfájás pl. Én este veszem be, általában van valami a hasamban... a gyereken kívül :D


Szóval, nekem nem okoz problémát! De fájhat töle a hasad, viszont ezt jelezd az orvosodnak! Melyiket szeded?

2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neo-Ferro-Folgamma a neve.
2013. jún. 21. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy hasfájós vagy tőle, mert nagyon jó minőségű.
2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Mióta szedem, engem a szelek kínoznak. :( Doki azt mondta, szedjek Espumisant. :(

Neked hogy fáj? Görcsöl? Szúr? Vagy? Ha hasmenésed lenne tőle, az fura, mivel a vas alapvetően hasfogó hatású, ahogy én tudom.

2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha menzesz szerű görcs lenne. Nagyon félek, és néha attól tartok, hogy beindul a szülés, azért fáj a hasam. A családban sok a koraszülés, tudom, ez nem törvényszerű, de ilyenkor mindig megilyedek. Holnap töltöm még csak a 30. hetet, nem akarok még szülni, viszont nem szeretném, hogy a vasat se tudjam szedni. Még nem vagyok vérszegény, de mondta a védőnő, hogy lassan el fog kezdődni, és hogy ha nem muszáj, akkor ne várjuk meg, amíg leesik, és onnan kell visszahozni, inkább tartsuk szinten. Amúgy ezt az ötletét én is támogattam, de most kellemetlen, hogy miért fáj a hasam. Így a baba mozgása is inkább csak teher, mint, hogy élvezni tudjam, hogy mocorog a pocakomban.
2013. jún. 21. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Fura, ezt a menzesz-szerű görcsöt mindenképp mondd el neki, mert nem biztos, hogy a vas okozza.
2013. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!