Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostani Glamourban olvastam...

A mostani Glamourban olvastam h terhesség után már egy számmal nagyobb a lábméret. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Utána nem, terhesség alatt viszont előfordul, mert megdagad a kismamák lába a melegtől vagy a vizesedéstől, meg egyáltalán a cipelendő plusz súlytól. De szülés után ez állítólag visszaáll. Mondjuk az enyém nem nőtt egy picit se.
2008. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett nagyobb a lábam.

Egy 3 hónapos kisfiú anyukája.

2008. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem csak gondolj bele hogy egy 4-5gyerekes anyuka a szülések után már apuka cipőjét fogja hordani?? :D
2008. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez csak akkor igaz,ha hízol és nem tudod leadni,mert ugye ez a lábadra is mehet.Nekem is ezt mondja az anyám,hogy neki nagyobb lett,na de nem is fogyott le-sőt,finoman szólva elhízva maradt.Akkor nem csodálkozom,mert a lábnak vinnie kell ezt a nagy súlyt.Én 15kilot híztam eddig,de nagyon érzem a lábaimon.Mondtam is a páromnak szülés után diéta és decemberig le akarom ez a 15kilot min adni de inkább 20at:)szval akkor nem hiszem,hogy nagyobb maradna.37hetes kismama
2008. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!