Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok tegnap jöttem...

38 hetes vagyok tegnap jöttem ki a korházbol toxémia gyanu miat és az hogy pici a babám. BPD:81 FRONTO:109 HC:297 TORAX:91 AC:309 FEMUR:65 tényleg ilyen kicsi a baba vagy a gép is tévedhet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Huha,hát az igazat megvallva súlybeli eltérésről hallottam már ,hogy kb fél kilót is téved de növekedésbeliről nem...vagy csak az nem olyan mérvadó.Amit írsz igaz aggasztó de a dokik mit mondanak??Én betöltött 36hetesen voltam most uh-n és a bpd je 93volt-igaz ezt meg 38hetesnek lőtte be a gép,a többi adatunk is nagyobbnak számít a súlyunkra azt mondta a gép 3000-3500körüli,én sztem ez egy kicsit sok de ki tudja..mert én pl nem vagyok magas nagy db a papa átlagos macis..nem tudom ez mennyire számít én azért cidrizek,hogy ne legyen 5kilos mire kijön..Én a helyedben megkérdeznék még egy orvost,vagy amúgy mit mondott a dokid??Gondolom eddig nem volt gond a fejlődésével ugye?Nem változtattál valamin radikálisan?Vitaminok,kaja stb???37hetes kismama
2008. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Szia!Valószínű,hogy ekkorát nem téved a gép,az átlagtól kicsit elmarad de ne pánikolj,szerintem nem vészesen kicsi.A BPD lemaradás lehet attól is,hogy nem kerek,hanem hosszúkás a feje a babának!
2008. jún. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 40 hetemet töltöm ma és kedden voltam uh-n ahol nekem is a baba adatai BPD 90mm, Femur 65 mm volt. a becsült súly 2300-2400 gr. Nekem is pici a baba az uh szerint. Azt mondta a doki nem szül mindenki nagy babát, a lényeg, hogy egészséges legyen. Az Nst jó, mozog rendesen akkor jó érzi magát odabent.

Idekint majd megnő.

2008. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 38 hetes vagy? Mert attól is lehet kisebb a baba, hogy el vagy számolva. Vagy máskor mindig a vélt terhességi korodnak megfelelőek voltak a méretek? És a toxémiát kizárták az orvosok? Mert nyilván attól is fejlődhet lassan (de remélem, nem vagy toxémiás). Mindenesetre ne aggódj, az nem tesz jót!

Sok sikert és egészséges, fejlett babát kívánok Neked!


Üdv: 28 hetes kismama

2008. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!